LAY5-BA41 артқы жарығы жоқ басқару түймесі қызыл 1з IEK

1 547,28 ₸
- Бар
- Коды:BBT60-BA-K04
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Басқару батырмалары мен ажыратқыштары жиілігі 50 Гц, кернеуі 660 В дейінгі айнымалы токтың немесе кернеуі 400 В дейінгі тұрақты токтың электр тізбектеріндегі контакторларды (магниттік стартерлерді) және автоматика релелерін жедел басқаруға арналған.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді. Барлық өнімдер екі жинақтан тұрады - жылдам босату басы және контакт модулі. Қара түсті түйіспе тобы - тұйықтаушы (1з), қоңыр түсті - тұйықтаушы (1р).
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы.
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Басқару элементтерінің саны | 1 |
| Түйменің түсі | Қызыл |
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Ашылу ені | - мм |
| Өлшеу құралының астындағы ойықтың биіктігі | - мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Түйменің түрі | Жазық (-тар) |
| Жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Бекітумен ауыстырып қосу функциясы | Жоқ |
| Кері серіппемен | Иә |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 0 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Шам іргесі | Қолданылмайды |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Әдетте ашылған контактілер саны | 1 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | - |
| Номиналды ток | 0,6 ... 10 А |
| Номин құл кернеу | 110/230/400/600 Жылы |
| Әдетте жабылған контактілер саны | 0 |
| Шамның түрі | Қолданылмайды |
| Индикатор- сигналдық шаммен | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Цилиндрлік |
| Түйменің түсі | Қызыл |
| Түймелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Кернеу | 600 В |
| Позицияны бекіту | Жоқ |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 1 547,28 ₸

