ККМ 4-25мм2 модульдік жабдыққа арналған кіріс терминалы (бүйірлік кіріс) IEK

641 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKVM-4-25-S
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өткізгіштерді модульдік жабдыққа қосу үшін қолданылады.
Өткізгіштердің бүйірлік қосылуы.
Артықшылықтары
- Байланыстырушы шиналарды пайдаланған кезде өткізгіштерді модульдік құрылғылардың терминалдық қысқыштарына ыңғайлы бекіту.
- Терминалдың жалпақ терминалы қосқыш рельсінің терминалына сенімді электрлік жанасуды қамтамасыз етеді.
- Үлкен қималы өткізгіштерді 25 мм2 дейін жеткізу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Бір ядролы қатты сымның қимасы | 4...25 мм2 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы | 4...25 мм2 |
| Номин ток In | 100 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Бұрандалы қосылыс |
| Қосылу орны | Бүйірден (көлденең) |
| Полюстер саны | 1 |
| 1 полюске қысқыш терминалдардың саны | 1 |
| Монтаждау түрі | Тікелей орнату |
| Корпустың оқшаулау материалы | Пластик |
| Жұмыс температурасы | -40...+50 °C |
| Материалдың оқшаулағыштарының жанбайтындық класы UL94 | V1 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі | 13.5 мм |
| Ұзындығы | 35 мм |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Номиналды құл айнымалы ток кернеуі Ue | 400 Жылы |
| Номиналды құл тұрақты ток кернеуі Ue | 220 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 415 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 25 мм2 |
| Қысқыш материалы | Жез |
| Корпус материалы | Пластик |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Ені | 13,5 мм |
| Биіктігі | 19 мм |
| Номиналды қосылу қабілеті | 4...25 мм2 |
| Өткізгіш қимасы кезіндегі тарту моменті Нм | 2,5 мм2 |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Жиынтықта саны | 100 дана |
| PEN функциясымен бірге пайдалануға болады | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | Үш фазалы қондырғы |
| Ең аз қима | 16.0 мм |
| Бекіту бұрандасы | М8 |
| Ток өткізгіш бөліктің материалы | Мыс |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Бұрандалы қосылыс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 35 мм |
| Ені | 13.5 мм |
| Өнім материалы | Аралас |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 2 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 25 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 641 ₸

