АВДТ32 C20 IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы

5 339,88 ₸
- Бар
- Коды:MAD22-5-020-C-30
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулағыштары зақымдалған кезде адамды электр тогының соғуынан қорғауға, жерге ағып жатқан токтардың әсерінен өрттердің алдын алуға және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
- Электрондық дифференциалды қорғаныс модулі және кіріктірілген автоматты ажыратқышы бар аралас схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- РҚБТ габариттері конструкция элементтерін орналастыру есебінен 2-модульдік орындауға сәйкес келеді.
- Шуға төзімді схема.
- Қос бекітілген орны бар ысырманың көмегімен жылдам орнату (40 А дейінгі токтар үшін AVDT32).
- Құралдарды пайдаланбай жылдам монтаждау/бөлшектеу (50 және 63 А токтары үшін АВДТ32).
- 6 ғА-ның ұлғайтылған қабілеті ҚТҚҚ-ны кіріспе қорғаныс автоматтары ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 2 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 71 мм |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Ажырату қабілеті | 6.0 ғА |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Номиналды ток | 20 А |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 7 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 20 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
- Бағасы: 5 339,88 ₸

