АВДТ34 С50 30мА IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы

7 655,76 ₸
- Бар
- Коды:MAD22-6-050-C-30
АВДТ34 дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулағыштары зақымдалған кезде адамды электр тогының соғуынан қорғауға, жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алуға және кернеуі 400 В және жиілігі айнымалы ток желілеріндегі шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған. жиілігі 50 Гц.
АВДТ34 асқын токтардан кіріктірілген қорғанысымен синусоидалы айнымалы дифференциалды токтарға ғана емес, сонымен қатар пульсацияланатын тұрақты дифференциалды токтарға да жауап береді. Импульстік токтың көзі, мысалы, жылдамдықты реттегіштері бар кір жуғыш машиналар, реттелетін жарық көздері, теледидарлар, бейнемагнитофондар, дербес компьютерлер және т.б.
АВДТ34 номиналды токтар үшін төрт полюсті нұсқада шығарылады 6, 10, 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 А және номиналды ажыратқыш дифференциалдық токтар 10, 30, 100, 300 мА.

Артықшылықтары
- Кіріктірілген асқын токтардан қорғанысы бар дифференциалды токпен басқарылатын автоматты ажыратқыштың ықшам құрылымы.
- Номиналды шартты қысқа тұйықталу тогы 6000А АВДТ34 дифференциалды ток ажыратқыштарын кіріспе қорғаныс машиналары ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
- Дифференциалды ток болған кездегі жұмыс сипаттамасы - А типі, өткізгішке байқаусызда кездейсоқ тиіп кетсе, ток соғудан әмбебап қорғанысты және ағып кету токтарынан қорғауды қамтамасыз етеді.
- Жоғары электрлік тозуға төзімділік - кем дегенде 6000 қосылыс.
- Контактілердегі құрамында күмісі бар дәнекерлер.
- Номиналды токтардың кең ассортименті (6, 10, 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 А) және номиналды ажыратушы дифференциалды токтардың (10, 30, 100, 300 мА)
- Контактілердің орналасу индикаторы.
- Кеңейтілген жұмыс температурасының диапазоны -25°С-тан +40°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық беріктігін арттырады.
- Эргономикалық түйме Құрылғының жұмысын және қосылымның дұрыстығын тексеруге арналған СЫНАҚ.
- АВДТ4 дифференциалды токтың 34 полюсті ажыратқышының негізгі контактілері бейтарап контакт ертерек жабылып, кейінірек ажыратылатындай етіп жасалған, бұл желідегі "нөлдік үзіліске" ұқсас жүктеме кернеуінің фазалық ауытқуын болдырмайды.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 4 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 72 мм |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Ажырату қабілеті | 6.0 ғА |
| Полюстердің жалпы саны | 4 |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
- Бағасы: 7 655,76 ₸

