Үш фазалы кернеу реттегіші СН3-60 КВа IEK

1 036 146 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IVS10-3-60000
Жіберу 13 сәуір 2026IEK брендінің электромеханикалық типті кернеу реттегіштері 220 В/3х220 В, 50 Гц тұрмыстық және өнеркәсіптік жүктемелерге арналған тұрақты бір фазалы/үш фазалы қуат кернеуін желілік кернеудің мәні мен ұзақтығы бойынша кең диапазонда ауытқуларымен қамтамасыз етуге арналған.
Өнеркәсіптік объектілерде, медициналық ұйымдарда, телекоммуникациялық компанияларда, аз қабатты тұрғын үй құрылысында, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықта жоғары сезімтал құрылғылармен жұмыс істеу кезінде кернеуді тұрақтандыру үшін қолданылады. Жарықтандыру жүйелерінің, компьютерлік жабдықтардың және т.б. пайдалану мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
МЕМСТ Р 52161.1, МЕМСТ Р 30805.14.1, МЕМСТ Р 51317.3.2, МЕМСТ Р 51318.14.1, МЕМСТ Р 51318.14.2 стандарттарына сәйкес келеді.
SNI сериялы электромеханикалық типтегі кернеу реттегіштері диапазонда ең кең қуат диапазонымен (0,5-тен 150 КВа-ға дейін) ұсынылған, ал қоректендіру желісінің типі бойынша модельдер диапазоны бір фазалы тұрақтандырғыштармен (SN1 сериясы) және үш фазалы (SN3 сериясы).
Электромеханикалық SNI кернеу реттегіштері энергия тиімділігінің ең жоғары көрсеткіштеріне, тұрақтандырудың жақсартылған дәлдігіне және шамадан тыс жүктемелерге жақсы төзімділікке ие. Аталған артықшылықтарды бірінші кезекте коммерциялық тұтынушылар бағалады.
- Кіріс кернеуінің жұмыс диапазонында шығыс кернеуін ұстап тұрудың жоғары дәлдігі - 220 В +/-3%.
- Жұмыс кіріс кернеуінің кең диапазоны:
- - ҚН1 - 160-250 В үшін;
- - ҚН3 үшін - 160-250 фазалық, 280-430 сызықтық.
- Жоғары ПӘК - 90%-дан астам.
- Қорғаныстың төрт түрінің болуы: асқын токтардан (шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу), шығыс кернеуінің жоғарылауынан және төмендеуінен, автотрансформатор орамасының қызып кетуінен.
- Тұрақтандырғыш шығыс кернеуінің синусоидалы пішініне бұрмалануды енгізбейді.
- Заманауи схемотехникалық шешім.
- IEK брендінің жоғары сапалы қорғаныс және коммутациялық құрылғыларын - VA47-29, VA47-100 сериялы ажыратқыштарды және KMI контакторларын пайдалану.
- Тұрақтандырғыштарды монтаждау, қызмет көрсету және тасымалдау ыңғайлылығы корпусқа орнатылған эргономикалық тұтқаларды шағын габаритті тұрақтандырғыштар мен үлкен габаритті жылжытуға арналған дөңгелектерде қолдану есебінен.
- Автотрансформатордың қосалқы бөлшектерінің - сақтандырғыштары мен ток өткізгіш щеткаларының стандартты жиынтықтамасында болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Бастапқы кернеу | 140...270 Жылы |
| Екіншілік кернеу | 220 Жылы |
| Номиналды қуат | 60000 ВА |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тұрақтандыру түрі | Электромеханикалық |
| Үлгі немесе орындау | Еденге арналған құрылғы |
| Бетіне монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Макс кіріс өзгерістер ток AC 50 Гц | 3х90 А |
| Салмақ | 210 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Ені | 700 мм |
| Шығу кернеуі | 220/380 Жылы |
| Құл диапазонының кернеу кірісі | 160...250/280...430 Жылы |
| Кернеудің іске қосылуы кернеудің жоғарылауынан қорғайды Uмакс | 246±4 жылы |
| Кернеудің төмендеуінен қорғаныс кернеуінің іске қосылуы Uмин | 184±4 жылы |
| Іске қосылу уақыты | <1000 мс |
| Айналма жол функциясының болуы | Жоқ |
| Температуралық қорғаныс | Иә |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Айналма жол ("айналып өту" режимі) | Жоқ |
| Жұмысқа кіру. фазалық кернеу | - Жылы |
| Жұмысқа кіру. желілік кернеу | 280...430 Жылы |
| Барынша рұқсат етіледі. кіру. фазалық кернеу | - Жылы |
| Барынша рұқсат етіледі. кіру. желілік кернеу | 235...475 Жылы |
| Атауы. шығу. фазалық кернеу | - Жылы |
| Атауы. шығу. желілік кернеу | 380 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды кіріс кернеуі | 140 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 270 В |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Номиналды қуат | 60 кВт |
| Толық қуат | 60 кВА |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Ені | 700 мм |
| Салмақ | 210 кг |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 3 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 1 036 146 ₸


