PIN (штырь) 1Р 63А (1м) IEK типті жалғастырғыш шина

2 572,92 ₸/м
- Бар
- Коды:YNS21-1-063
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Олар топтарды ыңғайлы және қауіпсіз қосу үшін қолданылады: VA (автоматты ажыратқыштар), АҚ (дифференциалды ажыратқыштар), ВД (дифференциалды ажыратқыштар), ВН (жүктеме ажыратқыштары). 18 мм қадамдық шиналар ені бір модульге еселенген жабдықты ауыстыруға арналған, 27 мм қадамдық шиналар ені бір жарым модульге еселенген өнімді ауыстыруға арналған. 100 А номиналды токқа есептелген шиналарды, егер енгізу автоматы ортасына жалғанған болса, 125 А номиналды токпен пайдалануға болады. Бір жарым модульді шиналар үшін бүйірлік тығындар бар.
- Мыс пластиналардан жасалған және жануды қолдамайтын пластикалық оқшаулағыш қаптамаға салынған.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылатын құрылғылардың максималды саны | 53 |
| Жиектің немесе қадамның өлшемдері | 18 мм |
| Көлденең қима | 78 мм2 |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Номин үздіксіз ток Iu | 63 А |
| Оқшауланған | Иә |
| Номиналды импульстік кернеу | 4 шаршы метр |
| Номин қысқа уақытқа төзімді ток Icw | 12 ғА |
| N-шинасы бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Қосалқы тасымалдағыштары бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Ені | 15.5 мм |
| Полюстердің жалпы саны | 1 |
| Номиналды кернеу | 230/400 Жылы |
| Салмақ | 0,15 кг |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 600 Жылы |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| жалғағыштың түрі | Әке |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Жалғаушы PIN шинасы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 63 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 2 572,92 ₸/м


