PIN (штырь) 3Р 63А (1м) IEK типті жалғастырғыш шина

6 752,34 ₸/м
- Бар
- Коды:YNS21-3-063
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Топтарды ыңғайлы және қауіпсіз қосу үшін қолданылады:
- ВА (автоматты ажыратқыштар)
- АҚ (дифференциалды автоматтар)
- ВД (дифференциалды ажыратқыштар), ВН (жүктеме ажыратқыштары)
18 мм қадамдық шиналар ені бір модульге еселенген жабдықты ауыстыруға арналған, 27 мм қадамдық шиналар ені бір жарым модульге еселенген өнімді ауыстыруға арналған.
100 А номиналды токқа есептелген шиналарды, егер енгізу автоматы ортасына жалғанған болса, 125 А номиналды токпен пайдалануға болады.
Бір жарым модульді шиналар үшін бүйірлік тығындар бар.
Артықшылықтары
- Мыс пластиналардан жасалған және жануды қолдамайтын пластикалық оқшаулағыш қаптамаға салынған.
Техникалық сипаттамалар
| Қосылатын құрылғылардың максималды саны | 54 |
| Жиектің немесе қадамның өлшемдері | 18 мм |
| Көлденең қима | 182 мм2 |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Номин үздіксіз ток Iu | 63 А |
| Қосылу түрі | Түйреуіш |
| Оқшауланған | Иә |
| Номиналды импульстік кернеу | 4 шаршы метр |
| Номин қысқа уақытқа төзімді ток Icw | 12 ғА |
| N-шинасы бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Қосалқы тасымалдағыштары бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Ені | 14.0 мм |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Номиналды кернеу | 230/400 Жылы |
| Салмақ | 0,6 кг |
| Пайдалану температурасы | -45...+40 °C |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 600 Жылы |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| ұштықтың түрі | Түйреуіш |
| жалғағыштың түрі | Әке |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Максималды ток | 63 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 6 752,34 ₸/м


