IEK DIN-рельсіндегі РБД-160А тарату блогы

2 978,64 ₸
- Бар
- Коды:RBD-160
РБД тарату қондырғылары бірнеше кіші қималы өткізгіштердің үлкен қимасы бар өткізгішке қосылған кезде терминалдық қысқыш ретінде пайдалануға, шкафтарда реттелген тарату жүйелерін құруға, негізгі жерге тұйықтау шинасын ұйымдастыруға арналған.
DIN-рельске немесе монтаждау панеліне күштік шкафтарда да, пәтерлік тарату қалқандарында да орнатуға, қоршаған ортаның температурасы -40-тан +70 С-қа дейін 50 Гц жиіліктегі кернеуі 1000 В дейінгі желілерде жұмыс істеуге арналған.
РБД тарату блоктары арнайы қорғаныс жабыны жағылған жоғары сапалы жезден жасалған. Корпус жанбайтын пластиктен жасалған.
Орнату тәсілдері:
– монтаждық DIN-рельске 35 мм
– қалқан панеліне екі бұрандамен.

Артықшылықтары
- Қалайыланған мыстан жасалған, корпусы – жануды қолдамайтын, тамаша электр оқшаулау қасиеттері бар пластиктен жасалған.
Конструкция ерекшеліктері
Корпус жануды қолдамайтын полиамидтен жасалған (960°С температурада қыздырылған жіппен тексеру).
Көзбен шолып тексеруге және ток өткізетін бөліктерге жанасудан қорғауға арналған мөлдір беткі қақпақ қысқыш бұранданы ұстап тұру үшін қосымша құлақшалармен жабдықталған
Бұру желілерін қосудың көптеген нүктелерін құру мүмкіндігі. Сондай-ақ, блоктар бір қатарға қосылып, құрастырудың қаттылығын арттыра алады.
Конструкция оқшауланған корпустағы сатылы монолитті блок болып табылады.
DIN-рельске немесе монтаждау панеліне ыңғайлы орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 1 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұранда |
| Қосылыстар саны мен 6 мм2 | 0 |
| Қосылыстар саны 10 мм2 | 0 |
| Қосылыстар саны 16 мм2 | 7 |
| Қосылыстар саны 25 мм2 | 0 |
| Қосылыстар саны бол 25 мм2 | 1 |
| Қосылыстардың жалпы саны | 8 |
| Монтаждау түрі | DIN-тірек / бұранда |
| Биіктігі | 70.5 мм |
| Ені | 29.0 мм |
| Тереңдігі | 47.0 мм |
| Қауіпсіз қосылу | Иә |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды кернеу | 660 Жылы |
| Максималды орташа квадраттық қысқа мерзімді ток Icw | 11.8 ғА |
| Номиналды тұрақты импульстік ток Ipk | 30 ғА |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Кірістегі қосылатын өткізгіштердің қимасы | 1х70; 1х16 мм2 |
| Қосылатын өткізгіштердің шығысындағы қимасы | 6х16 мм2 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Байланыс материалы | Жез |
| Пайдалану температурасы | -40...+70 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 29 мм |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 8 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 70 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Максималды ток | 160 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
- Бағасы: 2 978,64 ₸





