Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 25А 10кА D IEK

11 576 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA40-3-025-D
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-100 автоматты ажыратқыштары белсенді және индуктивті жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
- Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғаудың екі түрі.
- Өздігінен оңай орнату мүмкіндігі бар қосымша құрылғылардың толық жиынтығы:
- – КС47 күйіндегі байланыс;
- – КСВ47 күйі бойынша байланыс;
- – ең төменгі кернеу айырғышы РММ47;
- – ағытушы тәуелсіз РН47.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Қос бекітілген орны бар DIN-рельсті ысырма.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Жақсартылған кеңірек ажыратқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- 10000А коммутациялық қабілетінің жоғарылауы ВА47-100-ді автоматты ажыратқыштар ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 25 А |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | D |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 10 ғА |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4,5 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 35 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC | ≤ 60 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Токты шектеу сыныбы | 3 |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74,3 мм |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| ҚТ тм аймағында ағытқыштың іске қосылу уақыты | 0,1 с |
| Номиналды ток | 25.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.52 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 74 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Іске қосу уақыты | 0.1 мс |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
| Номиналды ток | 25 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Бейтарап | Жоқ |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | D |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
- Бағасы: 11 576 ₸

