Автоматты ажыратқыш ВА44-33 3Р 160А 15кА IEK

18 564,84 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA4410-3-0160
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА44 IEK автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған.
Номиналды жұмыс кернеуі 400 В-қа дейінгі электр қондырғыларында және 25-тен 630А-ға дейінгі номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Әмбебап қосымша құрылғыларды қарапайым өздігінен орнату (ВА44 және ВА88 үшін жарамды):
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - бірлескен байланыс.
- Қос оқшаулау.
- Асқын токтардан сенімді қорғаныс.
- Шағын габариттері.
- Үнемді шешім.
Техникалық сипаттамалар
| Номин үздіксіз ток Iu | 160 А |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 15 қА |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Иә |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Аспаптың құрылымы | Корпусымен жиынтықталған құрылғы |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі | Алдынан жалғау |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды ток | 160 А |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 9 ғА |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Иә |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Жеткізілімге кіретін жабдықты толықтырады | Басқалар |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 400 Жылы |
| Механикалық қызмет көрсетумен тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Пайдалану температурасы | -30...50 °C |
| Ені | 76.2 мм |
| Биіктігі | 120.0 мм |
| Тереңдігі | 59.0 мм |
| Салмақ | 0.745 кг |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 0.74 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 15000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 160 А |
| Бейтарап | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 76 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ұзындығы | 59 мм |
- Бағасы: 18 564,84 ₸

