Welrok D2-63А кернеу релесі

26 106 ₸
- Бар
- Коды:D2-63А-RED
Ықшам корпустағы WELROK D2 бір фазалы кернеу релесі
WELROK D2-63 Red ықшам кернеу релесі қалқанға небәрі 2 модульді алады.
Welrok D2-63 Red кернеу релесі жабдықты кернеудің жоғарылауынан және төмендеуінен, нөлдік сымның үзілуінен қорғайды. Желі кернеуі белгіленген шектен асып кетсе, реле жүктемені өшіреді. Кернеу мәні қалыпты жағдайға оралғанда, жүктеме автоматты түрде қайта қосылады.
10 жыл кепілдік
Барлық Welrok кернеу релелеріне өндірушінің 10 жылдық кепілдігі бар.
Максималды функционалдылық
Welrok D2-63 Red — қуатты функционалы бар 2 модульге арналған ықшам реле:
- Реленің іске қосылу жылдамдығы < 0,03 сек.
- Кернеуді дәл өлшеуге арналған TrueRMS
Іске қосылулар санын азайту үшін:
- Жиі іске қосылудан қорғау
- Реттелетін гистерезис
- Жүктемені қосудың реттелетін кідірісі
- Кернеу шектен шыққан кезде ажыратудың кәсіби моделі
Авариялық іске қосылулардың сипаты бойынша қоректендіруші желіні талдау үшін:
- 100 мәнге іске қосылулар журналы
Ыңғайлы және қауіпсіз пайдалану үшін:
- Экрандағы кернеуді түзету
- Экран жарықтығын реттеу
- Қызып кетуден қорғау
Кернеу релесінің корпусы жануды қолдамайтын пластиктен жасалған.
Оңай орнату және ыңғайлы жұмыс
Қосылымды Welrok D2-63 Red арқылы транзитпен немесе нөлдік транзитсіз жасауға болады.Бұл жағдайда нөлдік кіріс реленің жоғарғы және төменгі жағында болуы мүмкін.

RBUZ D2 техникалық сипаттамалары:

Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 120 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 280 В |
| Максималды қуат | 13900 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 26 106 ₸




