Мультифункционалды кернеу релесі РН-240Т 40А 230В Новатек-Электро

17 363 ₸
- Бар
- Коды:РН-240Т
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
РН 240Т кернеу релесі — бұл 9 кВТ 40 А жүктеме кезінде жұмыс істейтін құрылғы.
Негізгі міндет — техниканы кернеудің ауытқуларынан қорғау. РН 240Т-ны "" интернет-дүкенінен сатып алуға болады. Барлық тауарларға сатып алушылар 10 жыл мерзімге кепілдік алады.
Құрылғының ерекшеліктері
- Индикация желідегі кернеудің күйін анықтауға мүмкіндік береді.
- Құрылғының жадында 5 апат туралы деректер сақталады.
- Аспап электр тогының жүктемесін өлшейді. Егер көрсетілген көрсеткіштер асып кетсе, жүктеме өшіріледі.
- Реленің қызып кетуінен сенімді қорғаныс қамтамасыз етілген. Бұл терминалдардағы сапасыз байланысқа байланысты болуы мүмкін. Элементтер пайдалану кезінде нашар кептеліп қалуы немесе ластануы мүмкін.
Сипаттамалары
Номиналды қоректендіру кернеуі: 220/230 В
Коммутацияланатын максималды ток: 40 А
Қуаты: 9 кВТ-қа дейін
Индикация: Жарықдиодтар, индикатор
Кіріктірілген қуат шектегіші: Иә
Кіріктірілген ток шектегіші: Иә
Терминалдарға қосуға арналған сымдардың қимасы: 0,5 – 16,0мм2
Габариттік өлшемдері, HхBхL: 90х60х36
Салмағы, артық емес: 0,2 кг
Кепілдік: 10 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Новатек Электро |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 16 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Массасы | 200 г |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 40 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 160 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 290 В |
| Максималды қуат | 9000 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 17 363 ₸

