Автоматты ажыратқыш ВА47-150 3Р 100А 15кА С IEK

25 877 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA50-3-100-C
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-150 автоматты ажыратқыштары тарату және топтық тізбектерді жоғары қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
Шекті ажырату қабілеті 15000 А.
32 номиналды токтың 4 типтік орындалуы. Іске қосу сипаттамалары С және D.
- Әрбір полюсте асқын токтардан қорғау.
- Жылдам монтаждау және бекітудің қосымша сенімділігі.
- Тұтқаның эргономикалық дизайны.
- Логотипті бүйір жағына ою.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Негізгі тізбек күйінің индикаторы.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды ток | 100 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 15 қА |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4,5 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 50 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 6000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 4000 цикл |
| Бір полюстің салмағы | 0,194 кг |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номиналды ток | 100.0 А |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.58 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
| Номиналды ток | 100 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Бейтарап | Жоқ |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 15000 А |
- Бағасы: 25 877 ₸

