Автоматты ажыратқыш ВА47-150 3Р 80А 15кА D KARAT IEK

27 254 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA50-3-080-D
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-150 автоматты ажыратқыштары тарату және топтық тізбектерді жоғары қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға арналған.
Тұрмыстық және өнеркәсіптік электр қондырғыларының кіріспе-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.
Шекті ажырату қабілеті 15000 А.
32 номиналды токтың 4 типтік орындалуы. Іске қосу сипаттамалары С және D.

Артықшылықтары
- Әрбір полюсте асқын токтардан қорғау.
- Жылдам монтаждау және бекітудің қосымша сенімділігі.
- Тұтқаның эргономикалық дизайны.
- Логотипті бүйір жағына ою.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Негізгі тізбек күйінің индикаторы.

Техникалық сипаттамалар
| Номин ток, А | 80.0 |
| Полюстер саны | 3 |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 6 |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | D |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Ағытпа түрі | Жылулық, электромагниттік |
| Энергия шығыны, Вт | 45.0 |
| Бір полюстің салмағы, кг | 0,194 |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Иә |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі | PIN (сырық), FORK (айыр) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 50 |
| Жүннің тозуға төзімділігі, циклдар | ≥ 6000 |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 @ 230В, кА | 15.0 |
| Номин қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті EN 60898 400 В, кА | 15.0 |
| Полюстердің жалпы саны | 3 |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті, кА | 15 |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Монтаждау рельсінің түрі | ТН-35 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4,5 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | ≥ 4000 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 80 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 15000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | D |
| Модульдер саны | 5 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 108 мм |
- Бағасы: 27 254 ₸

