ШНИ-6х9-8-Д-С IEK DIN-изоляторындағы N "нөл" шинасы

579 ₸
- Бар
- Коды:YNN10-69-8D-K07
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШНИ типті оқшаулағышы бар шиналар нөлдік, қорғаныс және фазалық өткізгіштерді электрлік және механикалық қосуға арналған. Құрылымдық жағынан ШНИ шиналары пластикалық оқшаулағышқа немесе өздігінен сөнетін пластмассадан жасалған оқшаулағышқа орнатылған жезден жасалған шинадан жасалған.
Шиналарды пайдаланудың қалыпты шарттары болып табылады:
- қоршаған ортаның температурасы -40-тан +50 С-қа дейін;
- салыстырмалы ылғалдылықтың орташа мәні 90%-дан аспайды.
- Шинаның оқшаулағышы жанбайтын материалдардан жасалған.
- Кең номенклатуралық қатар.
Техникалық сипаттамалар
| Номин ток In | 100 А |
| Материал | Жез |
| Беттің түрі | Өңделмеген |
| Кабель сымдарының саны | 8 |
| Шинаның ұзындығы | 64 мм |
| Типтік орындау | DIN - оқшаулағышпен |
| Бекіту бұрандалары | М4 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 16/6 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Ені | 88,5 мм |
| Биіктігі | 42 мм |
| Тереңдігі | 12 мм |
| Шиналар саны | 1 |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Жез |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 8 |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Максималды ток | 100 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 579 ₸


