Дифференциалды ажыратқыш (ДТҚ) ВД1-63 4Р 63А 30мА IEK

8 763,30 ₸
- Бар
- Коды:MDV10-4-063-030
Асқын токтардан кіріктірілген қорғанысы жоқ, дифференциалды токқа жауап беретін жоғары жылдамдықты қорғаныс қосқышы.
Электр қондырғыларының ток өткізетін бөліктеріне абайсызда кездейсоқ тиіп кетсе, адамды электр тогының соғуынан қорғауға арналған және жерге ағып жатқан токтардың ағуына байланысты өрттердің алдын алады.
Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және механикалық тозуға төзімділігі жоғары.
Артықшылықтары
- Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін
- Өзіндік электр энергиясын тұтынуы жоқ және нөлдік өткізгіш үзілген жағдайда жұмысқа қабілеттілігін сақтайды
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылудың дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату
- Шартты қысқа тұйықталу тогы 4,5кА
Конструкция ерекшеліктері
Құрылғының жұмысын және қосылымның дұрыстығын тексеруге арналған "СЫНАҚ" түймесі.
Жұмыс температурасының -25°С-тан +50°С-қа дейінгі кең диапазоны қосқышты әртүрлі климаттық аймақтарда пайдалануға мүмкіндік береді.
Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін шанышқы шинасы мен икемді өткізгішті бір уақытта қосу мүмкіндігі...
Әрбір полюстегі доға сөндіргіш камералар электр доғасын тиімдірек басуды қамтамасыз етеді.
Электрондық компоненттері жоқ электромеханикалық схема. Өзінің электр энергиясын тұтынуы жоқ және жұмысқа қабілеттілігін сақтайды...
Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Негізгі тізбек күйінің индикаторы тұтқаның орналасуына қарамастан контактілердің күйі туралы нақты ақпаратты береді.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 4 |
| Ағып кету тогының түрі | Айнымалы (AC) |
| Селективті қорғаныс | Жоқ |
| Шартты номин дифток КЗ | 4,5 мың |
| Номин импульске төзімді кернеу | 6 шаршы метр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкаға |
| Жиілігі | 50 Гц |
| қысқа тұйықталу кезіндегі ажырату қабілеті-Icw | 3 ғА |
| Импульстік беріктік | 0,25 кА |
| Жабдық толықтырылуы мүмкін | Жоқ |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 50 мм2 |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 74 мм |
| Іске қосудың қысқа мерзімді кідірісі | Жоқ |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 4,5 мың |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0.03 А |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 50 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 4000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электромеханикалық |
| Модульдер саны | 4 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ЖҚБ |
- Бағасы: 8 763,30 ₸

