Дифференциалды ажыратқыш АД12 2Р 10А 30мА IEK

5 480 ₸
- 9 дана бар
- Коды:MAD10-2-010-C-030
Жылдам әрекет ететін қорғаныс ажыратқыштары мыналарды қамтамасыз етеді:
– 10, 30 және 100 мА іске қосу параметрлері бар конструкцияларда – электр жабдықтарының ток өткізетін бөліктеріне байқаусызда тікелей тиіп кетсе, адамдарды электр тогының соғуынан қорғау;
– 300 мА іске қосу параметрімен орындалғанда – ток өткізетін бөліктердің оқшаулауының тұтануына байланысты өрттен қорғау;
– шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау;
– желі кернеуінің жол берілмейтін жоғарылауынан қорғау (АД12М).
Өнімдерде дифференциалды токтан іске қосу индикаторы, ал AD12M үшін қосулы күйдің жарық диодты индикаторы қарастырылған. АД12М электр желісінің кернеуі 110 В дейін төмендеген кезде жұмыс қабілеттілігін сақтайды.
Бұйымдарда коммутациялық аппараттар ретінде жаңа сериялы автоматты ажыратқыштар ВА47-29 пайдаланылды.
Артықшылықтары
- Шинамен немесе икемді өткізгішпен бір уақытта екі рет қосылу мүмкіндігі.
- Электр тогының соғуынан қорғау және асқын токтардан қорғау функцияларын орындайды.
- Әрбір полюсте асқын токтардан қорғау.
- Шекті ажырату қабілеті 4,5 кА.
Конструкция ерекшеліктері
Жетілдірілген доға сөндіру жүйесі: патент № RU 139886.
Құралдарды пайдаланбай ыңғайлы монтаждау/бөлшектеу.
Екі қосымша тойтармалар мен монолитті беткі панельдің есебінен өткізгіштердің қосылу аймағындағы беріктіктің артуы.
Шағын энерготиімді конструкция: пайдалану есебінен дифференциалды блоктың кіші габариттері үнемделеді қалқандар...
АД12/12М/14 жаңа конструкциясы КС47, КСВ47 қосымша құрылғыларын бұрандасыз тәсілмен қосуға мүмкіндік береді.
"Жүктеме" терминалдарында кернеудің болуын көрсететін жарықдиодты индикатор және CE кернеуінің ұзақ мерзімді (265В; 0,5 с) кернеуінен кіріктірілген қорғаныс...
Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін шанышқы шинасы мен икемді өткізгішті бір уақытта қосу мүмкіндігі...
Контактілердің орналасу индикаторының болуы.
Құрамында күмісі бар композиттен жасалған дәнекерлеу контактілі топтың тозуға төзімділігін арттырады және өтпелі кедергіні азайтады.
Дифференциалды ток бойынша іске қосу индикаторы - "Қайтару" батырмасы. АД 12/14 үшін "АС" сипаттамасы, АД 12М үшін – сипаттамасы "...
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 2 |
| Қорғалған полюстер саны | 2 |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 35 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 72,1 мм |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Ажырату қабілеті | 4.5 қА |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Номиналды ток | 10 А |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 4,5 мың |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
Күй контактісі VSWR47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Күй контактісі X47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия
Аналогтар
IEK сарапшылары осы өнімге сәйкес аналогтарды таңдады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 35 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | АС |
| Бейтарап | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 5 480 ₸

