Алты қырлы бұранда М6х20 IEK

26 ₸
- Бар
- Коды:CLP1M-B-6-20
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
IEK ұсынған алтыбұрышты болт M6x20 бірнеше артықшылықтарға ие, бұл оны кабельдік жолдарды салу үшін тамаша таңдау жасайды.
- Әмбебаптығы: болт науалар мен керек-жарақтарды біріктіруге, сондай-ақ жүк көтергіш беттерге бекітуге арналған. Бұл оны әртүрлі құрылыс және монтаждау жұмыстарына жарамды етеді.
- Төзімділік: Болттың қызмет ету мерзімі 20 жылды құрайды, бұл қондырғының сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.
- Кепілдік: Өндіруші 3 жылдық кепілдік береді, бұл өнім сапасына қосымша кепілдік болып табылады.
- Материал: мырышталған болаттан жасалған, ол коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және әртүрлі жағдайларда оның беріктігін арттырады.
- Техникалық параметрлер: Болттың өлшемі М6 мм және ұзындығы 20 мм метрикалық жіп бар, бұл оны көптеген стандартты өнімдермен үйлесімді етеді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: бастың арнайы пішіні және толық жіп, тіпті күрделі кабельдік жолдарда да орнатуды жеңілдетеді.
Артықшылықтары
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 6 |
| Ұзындығы, мм | 20 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролит. мырыштау |
| Салмағы, кг | 0,006 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Гайка кілтінің өлшемі, мм | 10 |
| Гайкамен бірге | Жоқ |
| Шайбамен бірге | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Болттың қызметі | Машина жасау |
| Болт пішіні | Алтыбұрышты басымен және толық жіппен |
| Болт материалы | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Метрикалық бұранда, М | 6 мм |
| Болт ұзындығы | 20 мм |
| Кілт өлшемі | 10 мм |
| гайканың болуы | Жоқ |
| Салмақ | 0.006 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| бұранданың түрі | Метрикалық |
| Жабдық түрі | Алты қырлы бұранда |
- Бағасы: 26 ₸


