Шам LED A60 шар 11Вт 230В 6500К E27 IEK

454,86 ₸
- Бар
- Коды:LLE-A60-11-230-65-E27
IEK жарықдиодты шамдары заманауи жарық көздері болып табылады және жарықтандыру құрылғыларында GU5.3, GU10 негізі бар галогендік шамдарға және E14, E27 негізі бар қыздыру шамдарына балама ретінде қолданылады. жарық көздері.
Жарықдиодты шамдар өнеркәсіптік, коммерциялық және тұрмыстық мақсаттағы объектілерді сыртқы және ішкі жарықтандыруға арналған жарықтандыру құрылғыларында пайдалануға арналған.
Кеден одағының Техникалық регламенттерінің КО ТР 004/2011, КО ТР 020/2011, МЭК 62560, Ресей Федерациясы Үкіметінің 10.11.2017 жылғы No 1356 қаулыларының талаптарына сәйкес келеді.
- Қызмет ету мерзімі қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда ондаған есе көп.
- Қуатты тұтыну басқа шамдарға қарағанда бірнеше есе төмен, электр энергиясын 86%-ға дейін үнемдейді.
- Қыздыру және галогендік шамдарға қарағанда айтарлықтай аз жылу бөледі.
- Электромагниттік үйлесімділік нормаларына сәйкес келеді.
- Құрамында сынап жоқ және арнайы кәдеге жаратуды қажет етпейді.
- Олар бірден дерлік жанады және максималды жарықтылыққа тез жетеді.
- Қызмет ету мерзімі ішінде тұрақты жарық ағыны.
Техникалық сипаттамалар
| Жарық көзінің түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Алмұрт тәрізді (А типі) |
| Шамның немесе лампаның пішіні | Алмұрт тәрізді (А типі) |
| Шамның қуаты | 11.0 Вт |
| Шамның қуаты | 11.0 Вт |
| Ірге | E27 |
| Жарықтың түстілік санаты | Күндізгі суық >5300 К |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 175...250 Жылы |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Шыны ыдыстың түрі | Күңгірт |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жарық шоғының бұрышы | 180 ° |
| Күңгірттендірілетін | Жоқ |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 120 мм |
| Қыздыру шамының баламасы | 75 Вт |
| Жарық қарқындылығы | - кқ |
| Түстерді басқару - RGB | Жоқ |
| Қуат коэффициенті | 0,7 |
| Жарық ағыны | 990 лм |
| Орташа номиналды қызмет ету мерзімі | 30000 сағ |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Қыздыру шамы | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 30000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Жертөле | E27 |
| Қуат | 11 Вт |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 75 Вт |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Кернеу | 230 В |
| Жарқырау түсі | Суық ақ |
| Минималды түсті температура | 5300 К |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарқырау бұрышы | 180 град. |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 990 лм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шамның қолбасының түсі | Сүт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Диаметрі | 60 мм |
- Бағасы: 454,86 ₸

