ШҚО бір кілтті ажыратқыш-21-00- П ақ (2 модульге) кабель-арна үшін IEK праймері

2 021 ₸
- Бар
- Коды:CKK-40D-VO2-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПРАЙМЕР сериясының 45х45 модульдік электр қондырғылары кабельдік арналарды, едендік люктерді немесе розетка блоктарын қолдана отырып, жұмыс орнын ұйымдастыруға, сондай-ақ KMKU типті қораптарға ашық орнатуға арналған.
Ажыратқыш жиілігі 50 Гц және номиналды тогы 10 А болатын кернеуі 250 В дейінгі айнымалы ток желілеріндегі электр тізбектерін қосуға және өшіруге арналған.
Модульдік ЭӨБ ПРАЙМЕРІНІҢ өлшемдері: 1 модуль = 45х22,5 мм 2 модуль (1 пост) = 45х45 мм;



Артықшылықтары
- Барлық EUI PRIMER өнімдері сертификатталған.
- Кез келген тапсырмаға арналған механизмдердің кең таңдауы.
- Әмбебап қолдану аясы: кабельдік арнаға, едендік люктерге, розетка блоктарына, шағын бағандарға орнату.
- Монтаждау мен пайдаланудың сенімділігі мен ыңғайлылығы.
- ELECOR/ECOLINE кабель-каналдары бар КМКУ қораптарында қабырғаға (ашық) монтаждау мүмкіндігі.
- Өлшемдері 45х45 және 45х22,5 модульдік механизмдер.
- Сапалы материалдардан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Кілттер саны | 1 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Жарықтандыру | Артқы жарығы жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Қосылу схемасы | 1-полюсті ажыратқыш |
| Қайтымды-қысымды | Жоқ |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Қосу немесе басқару түрі | Пернетақта (әткеншек)/түймелі |
| Номин ток, А | 10 |
| Полюстер саны | 1 |
| RAL бойынша түс | 9010 |
| Кір жуғыш машинаның ажыратқышы | Жоқ |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Өңделмеген |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Пайдалану температурасы, °C | -15...60 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Саңылауларда және бұрандаларда |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жиынтықтау түрі | Орталық тақтасы бар механизм |
| Материал | Пластик |
| Люминесценттік шамдарға арналған коммутациялық жүктеме, AX | 10 |
| Номиналды кернеу, В | 220 |
| Модульдер (модульдік жүйелер) саны | 1 |
| Күйдің сигналдық контактісі | Жоқ |
| Галогендерден бос | Иә |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| Жазуға арналған өрісі бар | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Ажыратқыш түрі | Пернетақта |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Пернелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Түйменің түсі | Ақ |
| Артқы жарық | Жоқ |
| Кернеу | 230 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Дауыспен басқару | Жоқ |
| Қашықтан басқару | Жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Жоқ |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 2 021 ₸


