Жарықдиодты шам ДСП 4006 200Вт 6500К IP65 алюминий IEK

55 190 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-4006-200-65-K23
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биік аралықтарға арналған ДСП шамдары өндірістік және қойма үй-жайларын, спорт залдарын, мұз айдындарын, сауда және көрме алаңдарын, гипермаркеттерді жалпы жарықтандыруға арналған.
Шамдар дәстүрлі DRL, DNaT, MHL жарық көздері бар шамдарды энергияны үнемдейтін ауыстыру болып табылады, ұзақ қызмет ету мерзіміне ие, шамдарды ауыстыруды және қосымша пайдалану шығындарын қажет етпейді.
- Шамның жоғары жарық тиімділігі: 100 лм/Вт.
- Құйылған алюминий корпусы: диодтардан жылуды жылдам бөлу олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Жоғары түсті көрсету индексі Ra>80: жарықтандырылатын объектілердің табиғи түстері.
- Ықшам өлшем.
- Аспалы монтаждау тәсілі: шамды оңай орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Шамның қуаты | 200 Вт |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Қорғау сыныбы | I |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Пайдалану температурасы | -20...+40 °C |
| Ұзындығы | - мм |
| Ені | - мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 88 мм |
| Диаметрі | 370 мм |
| Қорғаныш тор-тор-күнқағары бар | Жоқ |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Монтаждау түрі | Аспалы |
| Қорғаныш әйнек - плафонмен | Иә |
| Рефлектор материалы | Шыны |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Жарық ағынының ашылу бұрышы | 110 градус |
| СӨЖ түрі | Д |
| Габариттік жарықтық | 71140 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Іске қосу тогы | 0.9 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 30 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 5500 г |
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пішін | Дөңгелек |
| Кернеу | 230 В |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Қуат | 100 Вт |
| Түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жарықтандыруды қолдану | Жоғары жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| себу бұрышы | 110 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 88 мм |
| Диаметрі | 370 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 20000 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық бергіштік | 100 лм/Вт |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 50000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 55 190 ₸



