АВДТ32 C32 IEK дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы

5 409,18 ₸
- Бар
- Коды:MAD22-5-032-C-30
Дифференциалдық токтың автоматты ажыратқыштары электр қондырғыларының оқшаулағыштары зақымдалған кезде адамды электр тогының соғуынан қорғауға, жерге ағып жатқан токтардың әсерінен өрттердің алдын алуға және шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.

Артықшылықтары
- Электрондық дифференциалды қорғаныс модулі және кіріктірілген автоматты ажыратқышы бар аралас схема.
- Ток өткізетін бөліктерге тікелей тиген кезде адамның ең сенімді қорғанысы.
- Байланыстар жағдайының тәуелсіз индикаторы.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -25°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Құрылғының жұмысқа қабілеттілігін және қосылымның дұрыстығын тексеру үшін ТЕСТ батырмасының болуы.
- РҚБТ габариттері конструкция элементтерін орналастыру есебінен 2-модульдік орындауға сәйкес келеді.
- Шуға төзімді схема.
- Қос бекітілген орны бар ысырманың көмегімен жылдам орнату (40 А дейінгі токтар үшін AVDT32).
- Құралдарды пайдаланбай жылдам монтаждау/бөлшектеу (50 және 63 А токтары үшін АВДТ32).
- 6 ғА-ның ұлғайтылған қабілеті ҚТҚҚ-ны кіріспе қорғаныс автоматтары ретінде орнатуға мүмкіндік береді.
Конструкция ерекшеліктері
Электрондық дифференциалды қорғаныс модулімен, D класты варистормен және ВА47-60 сериялы интегралды қосқышпен біріктірілген схема.
Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
Жоғарғы қысқыштар арқылы тізбектің қуатын тарату үшін шанышқы шинасы мен икемді өткізгішті бір уақытта қосу мүмкіндігі...
Негізгі тізбек күйінің индикаторы тұтқаның орналасуына қарамастан контактілердің күйі туралы нақты ақпаратты береді.
Жұмыс температурасының -25°С-тан +50°С-қа дейінгі кең диапазоны қосқышты әртүрлі климаттық аймақтарда пайдалануға мүмкіндік береді.
Жылдам орнату және қос бекітілген позициялы ысырманы пайдаланып DIN рельсіне қосымша бекіту сенімділігі.
Жалған іске қосуды болдырмайтын шуға төзімді схема: патент № RU 124453.
Құрамында күмісі бар композиттен жасалған дәнекерлеу контактілі топтың тозуға төзімділігін арттырады және өтпелі кедергіні азайтады.
Доғаға байланысты аппарат корпусының күйіп қалуынан қосымша қорғаныс және жабыспайтын пластина арқылы жылуды кетіру.
Доғаны тиімді сөндіруге арналған 13 болат пластинадан жасалған доға сөндіру камерасы
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 2 |
| Қорғалған полюстер саны | 1 |
| Номин құл кернеу | 230 Жылы |
| Ағып кету тогының түрі | A |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 2 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 25 мм2 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 4 шаршы метр |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Бейтараптықты өшіру | Иә |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 71 мм |
| Жылулық ағытқыштың болуы | Иә |
| Электромагниттік ағытқыштың болуы | Иә |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Дифференциалды ағытқыштың болуы | Иә |
| Ажырату қабілеті | 6.0 ғА |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы | C |
| Полюстердің жалпы саны | 2 |
| Номиналды ток | 32 А |
| Ағып кетудің номиналды тогы | 0,03 А |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті | 6 ғА |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Реле |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 32 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Номиналды ажырату дифференциалды тогы | 30 мА |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| ҚАҚ іске қосылу түрі | Электрондық |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 2 д. (дана) |
| Пайдалану шарттары | А |
| Бейтарап | Иә |
- Бағасы: 5 409,18 ₸


