Монтаждау спиралі СМ-24-20 (10м/қаптама) IEK

6 360 ₸
- Бар
- Коды:USWB-D24-10
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электр кабельдерін трассаларға біріктіруге, байламдарға байлауға, сымдарды тартуға, сондай-ақ кабельдерді үйкелістен және механикалық зақымданудан қорғауға арналған.
Спираль кабель арналарының, металл науалардың және тарату шкафтарының ішіндегі сымдарды ұқыпты және сенімді түрде бекітуге мүмкіндік береді.
СМ типті монтаждау спиралы жануға кедергі келтіретін компоненттер қосылған жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған.
Артықшылықтары
- Кабельдік арналардың, металл науалардың және тарату шкафтарының ішіндегі сымдарды бекітудің дәлдігі мен сенімділігі
- Жоғары қысымды полиэтиленнен өндіріледі
- Бекітілген сымдардың көрнекі қолжетімділігі
- Үлкен икемділік пен икемділік
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Номин диаметрі | 130 мм |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Галогендерден бос | Иә |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2.0 мм |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Полиэтилен |
| Мөлдір | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Орт. UL94 HB |
| Шығанақтың диаметрі | - мм |
| Спиральдың ені | 19.6 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді тұтастырғыш |
| Ені | 19.6 мм |
| Диаметрі | 20 мм |
| Өнім материалы | Полиэтилен |
| Бекіткіш элементінің түсі | Түссіз |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 20 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 6 360 ₸

