Қондырма ПКИ-22 қосымша контактілер 2NO+2NC IEK
Для КМИ и КТИ

1 546,02 ₸
- Бар
- Коды:KPK10-22
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Контактілі ДК консольдері технологиялық жобаларды автоматтандыру жүйелерінде контакторларды пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтуге арналған.
Артықшылықтары
- Жоғары іске қосу жылдамдығы.
Техникалық сипаттамалар
| Орнату түрі | Тікелей (тура) бекіту |
| Контактордың типтік орындалуы | ҚМИ, КТИ барлық типтік тапсырмалары |
| Басқару кернеуінің түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 230 В | 6.0 А |
| Жұмыс номині тұрақты ток DC-13 230 В | 1.5 А |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі | 660/400/230 Жылы |
| Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады | 400/220 Жылы |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 2 |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 2 |
| Мин ток кезіндегі мин қосу қабілеті | 10.0 мА |
| Кернеу кезіндегі мин қосу қабілеті | 24.0 Жылы |
| Макс қысқа мерзімді жүктеме | 100.0 А |
| Термиялық төзімділік тогы | 10.0 А |
| Оқшаулау кедергісі | 10.0 хҚұ |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 690 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 2х2,5 мм2 |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 1,6х10^6 цикл |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -40...+50 °C |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ4 |
| Жөндеуге жарамдылығы | Жоқ |
| Жұмыс номині тұрақты ток DC-13 400 В | 0.63 А |
| Айнымалы ток кезіндегі номиналды жұмыс тогы Ie-15 660 В | 1.50 А |
| Номин жұмыс тогы Ie айнымалы ток кезінде-15 400 В | 3.00 А |
| Ені | 44.0 мм |
| Биіктігі | 47.0 мм |
| Тереңдігі | 38.0 мм |
| Салмақ | 0.05 кг |
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Негізгі атрибуттар | |
| Аксессуар түрі | Байланыстар |
| Байланыстар түрі | 2NC2NO |
- Бағасы: 1 546,02 ₸

