80х80х50мм IP54 топсалы қақпағы бар КМ41238 дәнекерлеу қорабы (RAL 7035, 7 гермжетектер)

406 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UKO31-080-080-050-K03-54
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық монтаждауға арналған монтаждық қораптар сымдар мен кабельдерді тармақтауға, сондай-ақ коммутация орындарын жасыруға және қосымша қорғауға арналған. Ашық монтаждау қораптары қатты және гофрленген құбырлардан тұратын электрлік кәріз жүйесінің бөлігі ретінде пайдаланылады. Қораптардың кейбір түрлерін (IP44, IP55, IP65 қорғау дәрежесі) ашық ауада, сондай-ақ ылғалды және шаңды бөлмелерде пайдалануға болады.
- Сенімді және жылдам ашық монтаж.
- Қақпақты жабудың тығыз механизмі.
- Терминалдық блоктарға арналған әмбебап отырғыштар.
- Ылғалдан және шаңнан қорғау.
Техникалық сипаттамалар
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | - мм2 |
| Жабдық немесе орнатылған жабдық | Жоқ |
| Нысан | Шаршы (-лар) |
| Монтаждау түрі | Қабырғалық-төбелік бекіту |
| Диаметрі құбыр үшін | 19 мм |
| Сырт жағынан енгізу | Иә |
| Ұзындығы | 80 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 50 мм |
| Диаметрі | - мм |
| Енгізулер саны | 7 |
| Өтпелі корпустың типі | Сатылы мембраналық тығыздама |
| Материал | Пластик |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Түсі | Сұр |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Қақпақ | Мөлдір емес |
| Қақпақты бекіту | Бекіткіштерде |
| Нығыздаушы немесе нығыздалатын - -ші | Иә |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 450 Жылы |
| Номиналды ток | 125 А |
| Номиналды кернеу | 230...400 Жылы |
| Жұмыс температурасы | -60...90 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 80 мм |
| Массасы | 0.07 кг |
- Бағасы: 406 ₸

