16А ВЕГА ақ IEK қорғаныш пердесі жоқ жерге тұйықтау контактісі бар 2 орындық РС12-3-ДБ розетка

827 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ERV21-K01-16-DM
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"ВЕГА" сериясы пәтерлердің, саяжай үйлерінің, кеңселік және өндірістік үй-жайлардың кез келген интерьеріне жақсы үйлесетін жасырын орнатуға арналған розеткалар мен ажыратқыштарды қамтиды.
- Теңдестірілген ассортименттік топтама.
- Ажыратқыштар тұтас корпуста жасалған, розеткалардың корпусында сәндік төсем бар.
- Беткі әрлеу панелі жануды қолдамайтын АВС-пластиктен жасалған.
- Мыс байланыс топтары.
- Барлық өнімдер өнімнің қауіпсіздігі саласындағы Ресей заңнамасының талаптарына сәйкес келеді (ГОСТ IEC 60884-1 – розеткалар, ГОСТ Р 51324.1 – ажыратқыштар).
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесімен |
| Хабарламалар саны | 2 |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Қақпақ | Жинақтағы төсем |
| Символдар немесе индикация | Шығыңқы таңба |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Жоқ |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Арнайы тамақтандыру | Арнайы тамақтануды қажет етпейді |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Саңылауларда және бұрандаларда |
| Материал | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Өшіру функциясы | Жоқ |
| Бұрылған орталық кірістіру | Жоқ |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Фазаны көтеру | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Құрылғының ені | 81.5 мм |
| Құрылғының биіктігі | 118.0 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 44.0 мм |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | 24.0 мм |
| Номин құл кернеу | 250 Жылы |
| Бақылау шамымен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Жарықпен | Жоқ |
| Пайдалану температурасы | -25…40 °C |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 2,5 мм2 |
| Климаттық орындалуы | Түйін |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Иә |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 2 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Салмақ | 0.08 г |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 827 ₸

