Өздігінен бұрап тұратын бұрандалары және IEK қақпағы бар қатты қабырғаларға арналған КМ41006 (172х96х45мм) дәнекерлеу қорабы

602 ₸
- Бар
- Коды:UKT11-172-096-045
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Осы сериядағы орнату және тарату қораптары әртүрлі электр қондырғыларының қатты кірпіш немесе бетон қабырғаларына орнатуға арналған: розеткалар, ажыратқыштар, диммерлер. Қақпақты пайдалана отырып, бұйымдарды кабель мен сымдарды ажыратуға арналған дәнекерлеу (тармақтау) қорабы ретінде пайдалануға болады.
- Дайындау материалы - полипропилен. Қораптың негізі ABS пластиктен, қақпағы полистиролдан жасалған.
- Қорғау дәрежесі - IP20.
- Электр қондырғыларын орнату үшін қатты кірпіш пен бетон қабырғаларына сенімді және жылдам орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Нысан | Тік бұрышты. |
| Конструктивтік орындау | Байланыс ұясы |
| Үлгі немесе орындау | Басқалар |
| Жабдық немесе орнатылған жабдық | Жоқ |
| Диаметрі | - мм |
| Ұзындығы | 172 мм |
| Ені | 96 мм |
| Электр арматурасы үшін саны | - |
| Монтаждық коммутациялық жабдық | Бұранда немесе аралық |
| Енгізулер саны | 4 |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қақпақ | Мөлдір емес |
| Қақпақты бекіту | Бұрандалы бекіту |
| Пайдалану температурасы | -25...+60 °C |
| RAL түсінің нөмірі | 2010 |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Жинақтау
Пісірме қорап - 1 дана.
Метиздер жиынтығы - 1 дана.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Жоқ |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 172 мм |
| Ені | 96 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 45 мм |
- Бағасы: 602 ₸



