Автоматты ажыратқыш ВА66-31 3Р 16А 18кА GENERICA

15 508 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SAV10-3-0016-G
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА66 GENERICA автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған.
Номиналды жұмыс кернеуі 400В дейінгі электр қондырғыларында және 16-дан 250А-ға дейінгі номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған.
- Автоматты ажыратқыштар ВА66 ұсынылады қолдану ВРУ және ТЖҚ.
- Шекті ажырату қабілетінің жоғары көрсеткіштері.
- Қуат қалқанындағы орынды үнемдеу.
- Әрбір автоматты ажыратқыштың стандартты жабдықтары фазааралық қалқалардан, өткізгіштерді бекітуге арналған бұрандалар мен гайкалар жинағынан тұрады.
Техникалық сипаттамалар
| Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр | 0 |
| Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны | 0 |
| Кернеу астында ағытумен | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Басқару элементінің түрі | Ауыстырып қосқыш |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Иә |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Номин импульске төзімді кернеу | 8 шаршы метр |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті | 9 ғА |
| Номин құл кернеу | 400 Жылы |
| Электрондық ағытқыштың болуы | Жоқ |
| Желі жиілігі | 50 Гц |
| Орындалуы | Стационарлық |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 690 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -30...50 °C |
| Ені | 98.5 мм |
| Биіктігі | 135.0 мм |
| Тереңдігі | 50.0 мм |
| Өшіру индикаторын орнату мүмкіндігі | Жоқ |
| Жылулық ағытқыштың орнату нүктесі | 16 А |
| Электромагниттік айырғыштың орнату нүктесі Im | 630 А |
| Жүннің тозуға төзімділігі | ≥ 8500 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | ≥ 1500 цикл |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді |
| IP қысқыштарын қорғау дәрежесі | IP00 |
| Ауаның салыстырмалы ылғалдылығы | +40 кезінде 50% +20 кезінде 90% |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м |
| Ажырату тогының белгіленген диапазоны | 10 Жылы А |
| Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс | Жоқ |
| Күштік электр тізбегінің қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Аспаптың құрылымы | Ендірілетін техникаға арналған ендірілетін құрылғы |
| DIN-рельске монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт | 0 |
| Номин үздіксіз ток Iu | 16 А |
| 400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі | 18 ғА |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 8500 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | Үстірт |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 16 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 18000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Бейтарап | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Ені | 98.5 мм |
- Бағасы: 15 508 ₸

