Розетка 1-жергілікті РС20-2-ОБ ашық орнату үшін жерге тұйықтағышсыз 10А ОКТАВА ақ IEK

583 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:ERO10-K01-10-DC
Жіберу 13 сәуір 2026"ОКТАВА" ашық қондырғы сериясының әмбебап дизайны пәтерлерде, саяжайларда, кеңселерде және өндірістік үй-жайларда өнімдерді орнатуға мүмкіндік береді.
Ассортимент ассортименті нарықтық сұраныс тенденцияларын ескере отырып құрастырылған және ең өзекті және танымал позициялардың тізімін қамтиды. Бұйымдардың эргономикалық орындалуы оларды кез келген бетке орнатуға мүмкіндік береді. Кабельді розеткалар мен ажыратқыштардың корпусы негізінде өткізгіштерге арналған мөрленген кірістер арқылы ыңғайлы орнату. Ыстыққа төзімді PC-пластиктен жасалған электр қауіпсіз негіз. Корпус материалы - жанбайтын АБС-пластик. Барлық өнімдер өнімнің қауіпсіздігі саласындағы қолданыстағы Ресей заңнамасының талаптарына сәйкес келеді (ГОСТ IEC 60884-1 - розеткалар, ГОСТ Р 51324.1-2005 - ажыратқыштар). Жаңа топтаманың үлгілері халықаралық стандарттар талаптарына сәйкестігі бойынша сынақтан сәтті өтті, бұл Беларусь Республикасында, Қазақстанда және Ресей Федерациясында жарамды Кеден одағының сертификатын алу арқылы расталды.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесі жоқ |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Қақпақ | Корпуста |
| Символдар немесе индикация | Шығыңқы таңба |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Жоқ |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Түсі | Ақ |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Арнайы тамақтандыру | Әдеттегідей тамақтану. қауіпсіздік шаралары (жасыл) стандарты SV |
| Монтаждау түрі | Үстірт. монтаждау (ашық. орнату) |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бұрандаларда |
| Материал | Пластик |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Өшіру функциясы | Жоқ |
| Бұрылған орталық кірістіру | Жоқ |
| Номиналды ток | 10 А |
| Номиналды ток | 10 А |
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Құрылғының ені | 61.0 мм |
| Құрылғының биіктігі | 61.0 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 33.0 мм |
| Номин құл кернеу | 250 Жылы |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Пайдалану температурасы | -25…40 °C |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 2,5 мм2 |
| Климаттық орындалуы | Түйін |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл: | кемінде 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 10 А |
| Кернеу | 250 В |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Жоқ |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Салмақ | 0.05 г |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
- Бағасы: 583 ₸

