Төмендеткіш трансформаторы бар жәшік IEK ЯТп-0.25, 230/12-2 36, УХЛ4, IP30

36 316,98 ₸
- Бар
- Коды:MTT12-012-0250
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарықтандыруды қоректендіруге арналған жәшік
Жергілікті немесе техникалық қызмет көрсететін жарықтандыруды қуаттандыруға, сондай-ақ портативті шамдар мен құралдарды қосуға арналған.
ЕТП жәшіктерінің жиналмалы металл корпусы бар, оның ішінде орнатылған:
- қуаты 250 Вт ОСО-0,25 бір фазалы төмендеткіш трансформатор;
- автоматты ажыратқыштар ВА47-29;
- штепсельдік розетка.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Шағын габаритті конструкция.
- Жоғары технологиялылық және пайдаланудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Эстетикалық сыртқы түрі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды толық қуат | 250 ДА |
| IEC 85 СОГЛ материалының оқшаулағыш түрі | A |
| Ені | 220 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Номин жұм кернеу бастапқы орамасының трансформ | 230±5% Жылы |
| Трансформалардың қайталама орамасының номиналды құл кернеуі | 12±5% Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Бастапқы номиналды ток | 2 А |
| Екінші реттік номиналды ток | 16 А |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 600 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 2,5 шаршы метр |
| Қысқа тұйықталу кезіндегі беріктік | 4,5 мың |
| Функционалдық блоктардың электр қосылыстарының типі | FFX |
| Жерге тұйықтау жүйесінің түрі | TN-S |
| Кабель түрі | ВВГ |
| Сым өзектерінің қимасы | 1,5...2,5 мм2 |
| Салмақ | 6 келі |
| Беттің қорғаныш жабыны | Эпоксидті-полиэфирлі бояу |
| Пайдалану температурасы | -5...+40 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 12 В |
| Номиналды ток | 12 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ені | 220 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Массасы | 6 кг |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Вандалға қарсы орындау | Жоқ |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 220 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 12 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қайталама ораманың кернеуі (В) | 12 |
- Бағасы: 36 316,98 ₸

