Бандаж лентасы ЛМ-50 (50м/қаптама) 0.7 мм IEK

454,86 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UZA-LB-ECO
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тот баспайтын болаттан жасалған ЛМ-50 бандаж таспасы қорғаныс профильдерін, кронштейндерді және басқа элементтерді электр беру желілерінің тіректеріне бекіту үшін қолданылады.
Артықшылықтары:
- Жоғары беріктік: Таспа пайдалану кезінде жүктемелерге төтеп бере отырып, жабдықты тіректерге мықтап бекіту үшін жеткілікті беріктікке ие.
- Сыртқы әсерлерге төзімділік: Коррозияға, механикалық зақымға, ылғалға және төмен және жоғары температураға төзімді материалдардан жасалған.
- Төзімділік: Таспа беріктігі мен сыртқы әсерлерге төзімділігіне байланысты ұзақ уақыт қызмет етеді.
- Монтаждаудың икемділігі мен ыңғайлылығы: Таспаны орнату және бекіту процесін жылдамдату үшін орнату және өңдеу оңай.
- Үнемділік: Таспа тасымалдауға ыңғайлы, ұзындығы 50 м пластик қаптамада орналасқан, бұл оны ең аз шығынмен көптеген тапсырмалар үшін пайдалануға мүмкіндік береді.
Қолдану:
- Тіректерге бекіту: Таспа қорғаныс профильдерін, кронштейндерді және басқа элементтерді LM-50 тіректеріне бекіту үшін қолданылады.
- Электр желілерін салу және монтаждау: Элементтердің тіректерге бекітілуін қамтамасыз ете отырып, сыртқы және ішкі сымдарды ұйымдастыруда қолдануға жарамды.
- Өнеркәсіптік және құрылыс объектілерінде пайдалану: Жабдықты монтаждау кезінде, оның ішінде күрделі климаттық жағдайларда конструкциялардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
- Элементтерді бекіту және қорғау: Құрылыс немесе өнеркәсіптік монтаждау жұмыстарының бөлігі ретінде әртүрлі құрылымдық элементтерді қорғау және бекіту үшін пайдаланылуы мүмкін.

Техникалық сипаттамалар
| Ені | 20 мм |
| Материал | Болат |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Тот баспайтын болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Үлгі немесе орындау | Тегіс |
| Тесілген тесіктердің бағыты | Бойлық бағытта |
| Перфорация | Жоқ |
| Перфорация диаметрі | - мм |
| Перфорацияның ені | - мм |
| Перфорацияның ұзындығы | - мм |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -50...60 °C |
| Металдың қалыңдығы | 0.70 мм |
| Ұзындығы | 50 м |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Электр желісіне арналған арматура түрі | Шентемір таспа |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Агрессивті ортаға төзімділік | Иә |
| Ені | 20 мм |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -50 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 60 град. |
| Қаптаманың салмағы | 5.66 кг |
| Қалыңдық | 0.7 мм |
- Бағасы: 454,86 ₸/қаптама

