РУСМ5110-3474, 25А, 11кВт, 4.5кА, 400В, IP54 басқару тартпалары

59 490 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51103474
Жіберу 30 мамыр 2026РУСМ5000 IEK типті басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және автоматты жұмыс істейтін қуаттылығы 75 кВт-ға дейінгі қысқа тұйықталғыш роторлары бар асинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан, автотрандарлы, пайдалану үшін арналған қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды: Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаты
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Автоматты сөндіргіш |
| Корпустың материалы | Болат/Тоздырғышқа қарсы пластик |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номин құл кернеу | 380/220 В |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қалқаншаның тоғының номині | 25 А |
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышсыз |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 380 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Максималды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 220 В |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 59 490 ₸

