РУСМ5110-2674, 4А, 1.5 кВт, 4.5 кА, 400 В, IP54 басқару тартпалары

58 185 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51102674
Жіберу 28 мамыр 2026РУСМ5000 IEK үлгісіндегі басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және автоматты ұзақтықта жұмыс істейтін қуаты 75 кВт-ға дейін қысқа тұйықталушы роторлары бар асинхрондық электроқозғалтқыштар, радиотехникалық аспапты қосарлар үшін арналған, АІШХ 118-23350 127х01х7550 118-201х01 118х01х3050х01х3050х3011 1С0130 1С18С50 = = = = = = = = = = = = такие қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В
БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаты
Техникалық сипаттамалары
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғаныс | Автоматты сөндіргіш |
| Корпустың материалы | Болат немесе соққыға қарсы пластик |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Номин құл кернеу | 380/220 В |
| Жиілік номині | 50 Гц |
| Қалқаншаның тоғының номині | 4 А |
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышсыз |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 4 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 58 185 ₸

