Қуат кабелі ВВГнг-LS 5х25 0.66/1кВ Тк

13 220 ₸/м
- Бар
- Коды:VVGNGLS-5-025-TK
ВВГнг-LS - бұл қуат кабелі, мыс өткізгішпен, оқшаулаумен және өрт қаупі төмен ПВХ қаптамасымен.
Қолдану
- Кабельдер номиналды жиілігі 50 Гц номиналды айнымалы кернеуі 0,66 және 1 кВ стационарлық электр қондырғыларында электр энергиясын тасымалдауға және таратуға арналған
- Төсеу трассасы бойынша, оның ішінде тік учаскелерде деңгейлердің айырмашылығын шектеусіз төсеу үшін
- Жерге тұйықталған немесе оқшауланған бейтарап айнымалы кернеулі электр желілерінде жұмыс істеу үшін, бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жұмыс ұзақтығы 8 сағаттан аспайды, ал бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жалпы жұмыс ұзақтығы жылына 125 сағаттан аспайды
- Кабельдердің жанғыш жүктемелерінің көлемін ескере отырып, сыртқы электр қондырғыларының ашық кабельдік қондырғыларында (эстакадаларда, галереяларда) төсеу үшін
- МЕМСТ 31565-2012 бойынша өрт қауіптілігінің сыныбы: П1б.8.2.5.4
Құрылым
- 1. Бес мыс өткізгіш өзек
- 2. Поливинилхлоридті пластикаттан (ПВХ) жасалған оқшаулау
- 3. Жанғыштығы төмен ПВХ пластиктен жасалған толтырғыш - кабельге дөңгелек пішін беру үшін оқшауланған өткізгіштер арасындағы ішкі және сыртқы саңылаулар толтырылуы керек.
- 4. Жанғыштығы төмен поливинилхлоридті (ПВХ) пластикаттан жасалған ішкі қабық
- 5. Жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған қабық
ВВГнг-LS шифрын ашу
* - А әрпінің болмауы өткізгіш өзектің мыс екенін білдіреді
В - ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау
В - поливинилхлоридті пластикаттан жасалған қабық
Г - қорғаныш жабынының болмауы
нг - топтық төсеу кезінде жануды таратпайды
(А) - өрт қауіпсіздігі сыныбы А санаты
LS - төмен түтін және газ бөлумен (low smoke)
Техникалық сипаттамалар
ВВГнг-LS кабелінің салмағы 5х25
Теориялық салмағы 1 километр ВВГнг-LS 5х25: 1953,00 килограмм
Кабель диаметрі ВВГнг-LS 5х25
ВВГнг-LS кабелінің сыртқы диаметрі 5х25: 27.7 мм
Қиманың сыртқы диаметрі нақты зауытқа байланысты
ВВГнг қуаты-LS 5х25
Төсеу кезінде максималды қуат:
Ауада, кернеуі 220В 22,00 кВТ
Жерде, кернеуі 220В 27,00 кВТ
Ауада, кернеуі 380В 68,00 кВТ
Ағымдық жүктеме ВВГнг-LS 5х25
100% жүктеме коэффициенті кезінде қалыпты жұмыс режиміндегі ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемелері
ауада 104 ампер бар
жерде 123 ампер бар
Шамадан тыс жүктеме режимінде
ауада 120 ампер бар
жерде 139 ампер бар
Қысқа тұйықталу тогы ВВГнг-LS 5х25
Рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы ВВГнг-LS 5х25: 2,78 кА (килоампер)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сым түрі | Күш |
| Кабель құрылымы | Қатты |
| Массасы | 1.52 кг/м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 30 жыл |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 5 |
| сіңірді көлденең кесу | 25 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Винил |
| Сыртқы қабықтың түрі | Төмен жанғыштық |
| Қабық материалы | Өздігінен сөнетін полиэтилен |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 26 мм |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| тоқ өткізгіштің материалы | Мыс |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Номиналды тоқ жүктемесі, артық емес | 123 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
- Бағасы: 13 220 ₸/м

