Құлып 18-20/40 IEK

659 ₸
- Бар
- Коды:YZK10-18-20-40
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хромдалған болаттан жасалған. Кілттер металл, никельмен қапталған. Электр тораптары мен шкафтарды құлыптауға, рұқсатсыз кіруден қорғауға және жинақты шаң мен ылғалдан қорғауға арналған.
- Беріктігі жоғары болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Қаламның түрі | Кілт |
| Карабин-құлып | Жоқ |
| Аспалы құлып | Жоқ |
| Жабу механизмінің түрі | Цилиндрлік |
| Құлыпталатын бөліктің ені | 15.0 мм |
| Тереңдігі | 32.5 мм |
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 18.0 мм |
| Дернәсілдің сыртқы диаметрі | 22.0 мм |
| Түсі | Күміс |
| Компонент түрі | Құлып |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 1 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құлыпты қолдану | Металл есік |
| Құлыпты орнату түрі | Ендірілген |
| Құпиялылық механизмі | Цилиндр |
| Механизмдер саны | 1 |
| Құлыптау нүктелерінің саны | 1 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлыптау түрі | Негізгі |
| Қосымша | |
| Құрылғыны ашу | Кілт, Негізгі кілт |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 2 |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 659 ₸


