Пластикалық корпус ЩМПп 300х200х130мм IK10 УХЛ1 IP65 IEK

15 209 ₸
- Бар
- Коды:MKP93-N-302013-65
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩМПп IP65 корпустары соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және электр энергиясын тарату және технологиялық процестерді автоматтандыру жүйелеріндегі жабдықты сенімді қорғауды қамтамасыз етуге, сондай-ақ әртүрлі электрлік, электрондық компоненттерді орналастыруға және қорғауға арналған. қоршаған орта әсерлері.
- Шаң-ылғалдан қорғалуы: шаңнан қорғаудың максималды дәрежесі және барлық бағыттардағы су ағындарынан қорғау IP65.
- Соққыға төзімділік: корпустар IK10 қорғанысының ең жоғары дәрежесіне ие (соққы энергиясы 20 Дж немесе 5 кг салмақтың 40 см биіктіктен құлауы).
- Коррозияға төзімділік: корпустар тот баспайды және бояуды қажет етпейді.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны: жұмыс температурасы -45°C-тан +80°C-қа дейін.
- Корпусты жерге тұйықтау қажеттілігінің болмауы: корпус материалының диэлектрлік қасиеттеріне байланысты жерге тұйықтауды қажет етпейді.
- Ультракүлгін сәулелерге төзімділік: Материалдың қасиеттері қоршауларды ашық ауада орнату мүмкіндігімен ультракүлгін сәулелерге төзімді етеді.
- ЭКЕАЖ жүйесінде пайдалану мүмкіндігі: материал радио және GSM сигналын таратуға кедергі жасамайды.
Техникалық сипаттамалар
| Ені | 200 мм |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Материал | Пластик |
| Беттің түрі | Басқалар |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Құлыптар саны | 2 |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Беттік монтаждау | Иә |
| Флеш орнату | Жоқ |
| Бір-бірімен түйісу мүмкіндігі | Жоқ |
| Шкаф есіктерінің саны | 1 |
| Көшеде орнату үшін жарамды | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Шыны есікпен | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 230/400 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Пайдалану температурасы | -45…80 °C |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ1 |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | II |
| Статикалық жүктеме | 2.0 кг |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Номиналды ток | 100 А |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Материалдың түрі немесе маркасы | АВС-пластик |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Қуаттың тиімділігін жоғалту Р | 40 Вт |
| Қабырғаға салынған | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 300 мм |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 15 209 ₸


