JG-10 мыс қалайыланған кабель ұштығы IEK

153,72 ₸
- Бар
- Коды:UNP40-010-06-06
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Көп тізбекті мыс өткізгіштер мен кабельдерді престеу және дәнекерлеу арқылы аяқтауға арналған.
Материал - қалайыланған электротехникалық мыс.
- Ұшты арнайы құралмен қысу арқылы түйіспелі қосылыстың сенімділігі.
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | 6 |
| Қосылу бұрышы | Тура./тура. |
| Номин көлденең қимасы | 10 мм2 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қалайыланған |
| Материал | Мыс |
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 6.2 мм |
| Номиналды кернеу | 10000 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -40...+80 °C |
| Өзекке арналған тесіктің диаметрі | 6.0 мм |
| Конструктивтік орындау | Стандартты (-лар) |
| Оқшауланған | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Топтық | Көлік | |
| Саны | 400 | 4800 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ТЫҒЫЗДЫҒЫ ЖОҒАРЫ ПОЛИЭТИЛЕН (HDPE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056139341 | 4606056037975 | |
| Брутто салмағы, кг | 2.454 | 29.45 | |
| Көлемі, м^3 | 0.001295 | 0.01554 | |
| Ұзындығы, см | 37 | ||
| Ені, см | 28 | ||
| Биіктігі, см | 15 | ||
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 6.2 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 10 шаршы мм |
| Ұштықтың түрі | Бұрандалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды кернеу | 1000 В |
- Бағасы: 153,72 ₸

