РУСМ5411-2674, 4А, 4.5 кА, 400В, реверс, IP54 басқару тартпа

63 770 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-54112674
Жіберу 29 мамыр 2026РУСМ5000 типті басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және автоматты түрде жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналып арналған қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшiктерi ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 ең аз қорғаныш дәрежесінде жасалады.
Басқару жәшіктері монтаждау панелі бар металл шкафтарда құрастырылады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды:
Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Зауыттық iEK корпусы және оларға керек-жарақтар коррозияға қарсы төзімділігі жоғары
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден құрауыштарды тікелей алу есебінен барынша тиімді шарттарды ұсынамыз.
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Кері қимылдайтын қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі мм | 395 |
| Тереңірек. мм | 220 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты ажыратқыш / ҚСС |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышы бар |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Корпустың материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл В | 380/220 |
| Қалқаншаның тогының номині, А | 4 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені. мм | 310 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 4 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 63 770 ₸

