Құлып 20-22/45 IEK хромдалған болат

646,38 ₸
- Бар
- Коды:YZK11-20-22-45
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хромдалған болаттан жасалған. Кілттер металл, никельмен қапталған.
Электр тораптары мен шкафтарды құлыптауға, рұқсатсыз кіруден қорғауға және жинақты шаң мен ылғалдан қорғауға арналған.

Артықшылықтары
- Беріктігі жоғары болаттан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Қаламның түрі | Кілт |
| Карабин-құлып | Жоқ |
| Аспалы құлып | Жоқ |
| Жабу механизмінің түрі | Цилиндрлік |
| Құлыпталатын бөліктің ені | 17.0 мм |
| Тереңдігі | 28.0 мм |
| Монтаждау тесігінің диаметрі | 22.0 мм |
| Дернәсілдің сыртқы диаметрі | 36.0 мм |
| Түсі | Күміс |
| Компонент түрі | Құлып |
| Жалпы | |
|---|---|
| Салмақ | 0.05 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құлып материалы | Хром никельді болат |
| Механизмдер саны | 1 |
| Құлыптау нүктелерінің саны | 1 |
| Құлыпты қолдану | Металл есік |
| Құпиялылық механизмі | Цилиндр |
| Құлыпты орнату түрі | Ендірілген |
| Жиынтық | |
| Кілттер саны | 2 |
| Қосымша | |
| Құрылғыны ашу | Кілт, Негізгі кілт |
- Бағасы: 646,38 ₸

