Зәкір қысқышы ЗАБ 4х16-35 (SO 158) IEK

1 884,96 ₸
- Бар
- Коды:UZA-14-D16-D35
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Зәкір қысқышы ЗАБ 4х16-35 IEK 300 кгс деструктивті жүктемеге ие. Негізгі магистральдан тармақталған және соңғы абоненттер қосылған кезде қимасы 16-дан 35 мм2-ге дейінгі төрт ядролы SIP-4 сымын бекітуге арналған. Қысқыш диэлектрлік материалдан жасалған және оқшаулағыш қызметін атқарады.
- Болат бұғау қысқыштың ерекше беріктігін қамтамасыз етеді.
- Монтаждау арнайы құралдарды пайдаланбай жүзеге асырылады.
- Серіппелі қысқыш төсемі орнату кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.
- Қысқыштың бұғауын алу оңай, бұл оны кронштейндер мен ілмектерге бекітуге мүмкіндік береді.
- Қысқыштың бекіткіш төсемінің бетінің ерекше бедері өткізгіштің сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, оның сырғып кетуіне жол бермейді және сымның оқшаулауына зақым келтірмейді.
- Бекіту алаңының элементтері ультракүлгін сәулеленуге және қолайсыз климаттық жағдайларға төзімді полимерден жасалған.
- Өндірушінің кепілдігі 8 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Ұсталатын ССП қимасы | 16...35 мм2 |
| Пайдалану температурасы | -60...70 °C |
| Кабельдің қысқыш диаметрі | 7,2...9,7 мм |
| Кабельдер саны | 2 немесе 4 |
| Материал | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Басқалар |
| Максималды созылу жүктемесі | 2940 Н |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 40 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 8 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | ||
| Саны | 1 | 100 | |
| Өлшем бірліктері | дана | дана | |
| Қаптама түрі | ТІК БҰРЫШТЫ ТОПТАМА | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | |
| Қаптама материалы | ПОЛИЭТИЛЕН (PE) | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | |
| Штрих-код | 4606056156706 | 4606056156713 | |
| Брутто салмағы, кг | 0.169 | 16.9 | |
| Көлемі, м^3 | 0.000522 | 0.0522 | |
| Ұзындығы, см | 22 | 47.4 | |
| Ені, см | 8 | 36.8 | |
| Биіктігі, см | 3 | 29.9 | |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материал | Болат |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -60 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| Қаптаманың салмағы | 0.17 кг |
| Қысқыш түрі | Созылу |
| Қиманың минималды диаметрі | 16 мм |
| Қиманың максималды диаметрі | 35 мм |
- Бағасы: 1 884,96 ₸

