Корпус пластик KREPTA5 ЩУРн-П 3/6 үш фазалы есептегіш үшін IP66 PC IEK

19 346 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MSP3-N-06-55
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩУРн-П IP66 есептегішін орнатуға арналған пластикалық корпустар бір фазалы, үш фазалы және индукциялық электр есептегіштерін және модульдік жабдықты орнатуға арналған.
IP66 қорғанысының жоғары дәрежесіне байланысты корпустарды ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерде, сондай-ақ сыртта орнатуға болады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Кең номенклатуралық қатар.
- Корпустың жоғарғы және төменгі бөліктерінде кабельді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
- Бір фазалы, үш фазалы және индукциялық есептегіштерді орнату мүмкіндігі (модельге байланысты).
- Есептегішті монтаж панеліне және DIN рельсіне орнату мүмкіндігі.
- Есептегіш көрсеткіштеріне визуалды қолжетімділік.
- Автоматты ажыратқыштарға жедел қол жеткізу үшін ыңғайлы алмалы-салмалы қақпақтар.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Материал | Пластик |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP66 |
| Монтаждау рельсімен | Иә |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Модульдер саны | 6 |
| Тереңдігі | 122 мм |
| Ені | 323 мм |
| Биіктігі | 360 мм |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | II |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Пайдалану температурасы | -45...80 °C |
| Есептегіштер саны | 1 |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Пломбалау мүмкіндігі | Иә |
| Енгізулер саны | 3 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | АБС-пластик |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жүктеме кезінде бөлінетін қуат | 69 Вт |
| Статикалық жүктеме | 24 Н |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Сыртқы жұмыстарға арналған |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 66 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 323 мм |
| Тереңдігі | 122 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 360 мм |
| Салмақ | 1.71 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 2 |
| Модульдер саны | 6 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Вандалға қарсы корпус | Иә |
- Бағасы: 19 346 ₸


