Электр қозғалтқышы асинхронды үш фазалы КАЛАМУС 100L6 380В 2,2кВТ 1000 айн/мин 1081 (табан) DRIVE IEK

141 819 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DRV100-L6-002-2-1010
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асинхронды электр қозғалтқыштары көптеген салаларда кеңінен қолданылады: өңдеу және тау-кен өнеркәсібі, құрылыс және коммуналдық шаруашылық, энергетика және көлік. Электр қозғалтқыштары желдеткіштерде, сорғыларда, тасымалдағыштарда, өңдеу станоктарында, араластырғыштарда, орын ауыстыру механизмдерінде, ысырмалар мен ысырмаларда, компрессорларда және т.б. пайдаланылған кезде таптырмас болып табылады.
- сенімді мойынтірек (барлық электр қозғалтқыштары жетекші өндірушілердің жоғары сенімді мойынтіректерімен жабдықталған)
- 80 габаритті және одан жоғары корпустың және мойынтірек қалқандарының материалы – шойын
- сапаны үштік бақылау
- сенімді салқындату жүйесі
- МЕМСТ 51689-2000 толық сәйкестігі
- орау материалы - 99,7% мыс
- кепілдік 3 жыл
Техникалық сипаттамалар
| Габарит - айналу осінің биіктігі H h | 100 мм |
| Қуат | 2.20 кВТ |
| Айналу жиілігі | Минутына 1000 айналым |
| Айналу жиілігі | Минутына 1000 айналым |
| Үлгі немесе орындау | Өзгерістердің асинхронды қозғалтқышы. ағым |
| Полюстер саны | 6 |
| Төсектің ұзындығы бойынша белгіленген өлшем | L-ұзын |
| Номин құл кернеу | 220/380 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - қабықшадағы IP | IP55 |
| Оқшаулаудың ыстыққа төзімділік класы | F |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Пайдалану температурасы | -45...40 °C |
| Нақты айналу жиілігі | Минутына 940 айналым |
| Ернеулердің ені отв b10 А | 160 мм |
| Ернеулердің ені отв B l10 | 140 мм |
| Биіктігі C l31 | 63 мм |
| Диаметрі устан отв K d10 | 12,0 мм |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Монтаждық орындау | IM1081 |
| Шу деңгейі сыныпқа сәйкес келеді | 1 |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Өнімділік | 2.20 кВТ |
| Өлшем бірлігі респ. МЭК | 100 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
|---|---|---|
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056248074 | 4606056248074 |
| Брутто салмағы, кг | 34 | 34 |
| Көлемі, м^3 | 0.0378 | 0.0378 |
| Ұзындығы, см | 45 | 28 |
| Ені, см | 26.5 | 30 |
| Биіктігі, см | 30 | 45 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Металл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Фазалар саны | 3 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Орнату әдісі | Табандарда |
| Полюстер саны | 6 д. (дана) |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Айналу жиілігі | 1000 айн/мин |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Қорғаныс қаптамасы | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қозғалтқышты салқындату жүйесі | Ауа |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 450 мм |
| Ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 34 грамм |
| Ұзындығы | 280 см |
- Бағасы: 141 819 ₸

