Электр қозғалтқышы асинхронды үш фазалы каламус 132М2 660В 11КВт 3000 айн/мин 1081 DRIVE IEK

298 967 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DRV132-M2-011-0-3010
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асинхронды электр қозғалтқыштары көптеген салаларда кеңінен қолданылады: өңдеу және тау-кен өнеркәсібі, құрылыс және коммуналдық шаруашылық, энергетика және көлік. Электр қозғалтқыштары желдеткіштерде, сорғыларда, тасымалдағыштарда, өңдеу станоктарында, араластырғыштарда, орын ауыстыру механизмдерінде, ысырмалар мен ысырмаларда, компрессорларда және т.б. пайдаланылған кезде таптырмас болып табылады.
- сенімді мойынтірек (барлық электр қозғалтқыштары жетекші өндірушілердің жоғары сенімді мойынтіректерімен жабдықталған)
- 80 габаритті және одан жоғары корпустың және мойынтірек қалқандарының материалы – шойын
- сапаны үштік бақылау
- сенімді салқындату жүйесі
- МЕМСТ 51689-2000 толық сәйкестігі
- орау материалы - 99,7% мыс
- кепілдік 3 жыл
Техникалық сипаттамалар
|
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
|---|---|---|
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | ЖӘШІК | ЖӘШІК |
| Қаптама материалы | АҒАШ | АҒАШ |
| Штрих-код | 4606056248296 | 4606056248296 |
| Брутто салмағы, кг | 67.4 | 67.4 |
| Көлемі, м^3 | 0.07332 | 0.07332 |
| Ұзындығы, см | 30 | 30 |
| Ені, см | 52 | 52 |
| Биіктігі, см | 47 | 47 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Фазалар саны | 3 |
| Кернеу | 0.66 В |
| Корпус материалы | Металл |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат | 11 кВт |
| Орнату әдісі | Табандарда |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Айналу жиілігі | 3000 айн/мин |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Қорғаныс қаптамасы | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қозғалтқышты салқындату жүйесі | Ауа |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 470 мм |
| Ені | 520 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 67.4 грамм |
| Ұзындығы | 300 см |
- Бағасы: 298 967 ₸

