Электр қозғалтқышы асинхронды үш фазалы КАЛАМУС 80А4 380В 1,1кВТ 1500 айн/мин 1081 (табан) DRIVE IEK

81 595 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:DRV080-A4-001-1-1510
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асинхронды электр қозғалтқыштары көптеген салаларда кеңінен қолданылады: өңдеу және тау-кен өнеркәсібі, құрылыс және коммуналдық шаруашылық, энергетика және көлік. Электр қозғалтқыштары желдеткіштерде, сорғыларда, тасымалдағыштарда, өңдеу станоктарында, араластырғыштарда, орын ауыстыру механизмдерінде, ысырмалар мен ысырмаларда, компрессорларда және т.б. пайдаланылған кезде таптырмас болып табылады.
- сенімді мойынтірек (барлық электр қозғалтқыштары жетекші өндірушілердің жоғары сенімді мойынтіректерімен жабдықталған)
- 80 габаритті және одан жоғары корпустың және мойынтірек қалқандарының материалы – шойын
- сапаны үштік бақылау
- сенімді салқындату жүйесі
- МЕМСТ 51689-2000 толық сәйкестігі
- орау материалы - 99,7% мыс
- кепілдік 3 жыл
Техникалық сипаттамалар
| Габарит - айналу осінің биіктігі H h | 80 мм |
| Қуат | 1.10 кВТ |
| Айналу жиілігі | Минутына 1500 айналым |
| Айналу жиілігі | Минутына 1500 айналым |
| Үлгі немесе орындау | Өзгерістердің асинхронды қозғалтқышы. ағым |
| Полюстер саны | 4 |
| Статор өзегінің ұзындығы | А-бірінші |
| Номин құл кернеу | 220/380 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - қабықшадағы IP | IP55 |
| Оқшаулаудың ыстыққа төзімділік класы | F |
| Жұмыс тәртібі | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Климаттық орындалуы | У2 |
| Пайдалану температурасы | -45...40 °C |
| Нақты айналу жиілігі | Минутына 1390 айналым |
| Ернеулердің ені отв b10 А | 125 мм |
| Ернеулердің ені отв B l10 | 100 мм |
| Биіктігі C l31 | 50 мм |
| Диаметрі устан отв K d10 | 10,0 мм |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Монтаждық орындау | IM1081 |
| Шу деңгейі сыныпқа сәйкес келеді | 1 |
| Ені | 340 мм |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Өнімділік | 1.10 кВТ |
| Өлшем бірлігі респ. МЭК | 80 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 10 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | БЕС ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056248050 | 4606056248050 |
| Брутто салмағы, кг | 16.5 | 16.5 |
| Көлемі, м^3 | 0.01734 | 0.01734 |
| Ұзындығы, см | 34 | 25.5 |
| Ені, см | 19 | 34 |
| Биіктігі, см | 25.5 | 20 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Металл |
| Өндіруші ел | Қытай |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Фазалар саны | 3 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Орнату әдісі | Табандарда |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Айналу жиілігі | 1500 айн/мин |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 1 |
| Қорғаныс қаптамасы | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қозғалтқышты салқындату жүйесі | Ауа |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -45 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 200 мм |
| Ені | 340 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 34 грамм |
| Ұзындығы | 255 см |
- Бағасы: 81 595 ₸

