Кабельдік маркер МК1-2.5мм символ "1" (1000 дана/қаптама) IEK

711 ₸
- Бар
- Коды:UMK10-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тарату қалқандарындағы кабельді таңбалауға арналған.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Серпімді, жанбайтын поливинилхлоридтен жасалған, өткізгішке арналған тесігі бар.
- Тарату қалқандарындағы өткізгіштердің сенімді және берік таңбалануы.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Қаптаманың пішіні (ролик/ролик/цилиндр) |
| Түсі | Сары-қара |
| Өткізгіш қимасы | 2,5 мм2 |
| Таңба | 1 |
| Ұзындығы | 4 мм |
| Ені | 6 мм |
| Пайдалану температурасы | -40...+80 °C |
| Жазуға арналған өрісі бар | Жоқ |
| Жазу немесе таңбалау | Сандар |
| Монтаждау түрі | Қосылатын қосылым |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Маркер түрі | Кембрик |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сары |
| символдың түсі | Қара |
| Сан | 1 |
| Бекіту әдісі | Тізбелеу |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Қаптамадағы саны | 1500 д. (дана) |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Ұзындығы | 4 мм |
| Ені | 6 мм |
| Қима ауданы | 2.5 кв. мм |
| Өздігінен жабысатын бет | Жоқ |
| Өздігінен ламинатталатын бет | Жоқ |
- Бағасы: 711 ₸

