ГСИ гильзасы 0.5-1.5 (100 дана/қаптама) IEK

21,42 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UGL20-001-01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK тауар белгісінің МӨҚ гильзалары мыс сымдарды престеу әдісімен ұштастыра жалғауға арналған.
- Престеу оқшаулағыш корпустың үстінен жүргізіледі.
- Электрлік контактінің толық герметикалығы.
- Сымды жеңіл орнату: гильзаның шеттеріндегі фаскалар алынды.
- Қималардың көрсетілген диапазоны шегінде әртүрлі қималардың сымдарын бір желіге қосуға немесе тармақты монтаждауға болады.
- Гильзаның ортасындағы бекіткіш ойығы сымның қосқышқа ену тереңдігін анықтайды.
- Гильзаны сыртқы ортаның әсерінен және механикалық зақымданудан қорғау.
- Монтаждау уақытын үнемдеу.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Стандартты түрі |
| Гильзаның немесе муфтаның нысаны | Ұзын |
| Тұтас өткізгіштері бар кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Көп ядролы кабель үшін қолайлы | Иә |
| Жіңішке өзекті кабель үшін жарамды | Жоқ |
| Материал | Мыс |
| Беттің қорғаныш жабыны | Қалайыланған |
| Оқшаулау | ПВХ (ПВХ) |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Кернеу диапазоны | 400-ге дейін |
| Қосылу түрі | Нығыздаушы қысу қосқышы |
| Толығымен қорғалған қосылымдар үшін | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Пайдалану температурасы | -40...+80 °C |
| Монтаждау температурасы | -20...+50 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель гильзасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 24.2 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Гильза |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Құрылыс | Тікелей |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 19 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 21,42 ₸/қаптама


