Тарату пункті ПР11-3174 16А IP31 енгізу 3Рх ВА47-60 16А отх.8хВА47-29 IEK

35 617 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-112080-1
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Күштік тарату қалқандары мыналарға арналған:
- кернеуі 400/230В номиналды тогы 125А дейінгі электр энергиясын тарату
- топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде қорғау
- диф. қорғаныс болған кезде электр тогының соғуынан қорғау
Біздің артықшылықтарымыз
- Зауыттық корпустар IEK
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Тек ресми өндірушілердің жиынтықтауыштары
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель және шиналар МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және регламенттеуші құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Фазалық кіріс қимасы | 25 мм-ге дейін рұқсат етіледі | |
| Кіріс қимасы нөл/жер | 16 мм-ге дейін рұқсат етілген | |
| Кабельді жеткізу | төменгі | |
| Ғимарат | 1 | |
| Кіріспе аппарат | 1 | |
| Шығатын сызықтар |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 2А 4.5кА В IEK |
3 3 2 |
| Қорғаныс панельдері | жиынтықта | |
| Ток өткізгіш шина | PIN 3Р 63А IEK типті жалғастырғыш шина | |
| Ток өткізгіштер | мыс | |
| Нөлдік және жерге тұйықтау шинасы | жиынтықта | |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 240 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 35 617 ₸

