Автоматты резервті енгізу ШУ8253-32А2 УХЛ4 контакторлар 2х185А IP54

316 434 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUP-82533200-54
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШУ сериялы УАВР типті резервті автоматты қосу құрылғысы жұмыс кірісінде қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде (кернеудің өшуі, фазаның үзілуі, кернеудің жол берілмейтін төмендеуі) жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдығының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған.
Оларды қалпына келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Жұмыс тәртібі – ұзақ.
ЭЛЕКТРЛІК СХЕМА

| Негізгі | |
|---|---|
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Максималды ток | 185 А |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Номиналды ток | 185 А |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Фазалар саны | 3 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Кіріс саны | 2 |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| Бейтарап | Иә |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Ені | 650 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Материал | Металл |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
- Бағасы: 316 434 ₸


