Автоматты резервті енгізу ШУ8253-32А2 УХЛ4 контакторлар 2х185А IP54

бастап 316 435 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUP-82533200-54
Жіберу 05 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШУ сериялы УАВР типті резервті автоматты қосу құрылғысы жұмыс кірісінде қалыпты қоректендіру параметрлері ауытқыған кезде (кернеудің өшуі, фазаның үзілуі, кернеудің жол берілмейтін төмендеуі) жарықтандыру тізбектері мен қуат жабдығының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға арналған.
Оларды қалпына келтірген кезде кері ауысу автоматты түрде жүреді.
Жұмыс тәртібі – ұзақ.
ЭЛЕКТРЛІК СХЕМА

| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 185 А |
| Максималды ток | 185 А |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Жерге тұйықталған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 285 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
- Бағасы: бастап316 435 ₸


