Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 1800х800х450мм IP54 IEK

300 331 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-1800-800-450-54
Жіберу 03 мамыр 2026Енгізу-тарату құрылғылары жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы ток желілерінде кернеуі 380/220 В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, қысқа тұйықталулар мен шамадан тыс жүктемелер кезінде желілерді қорғауға, сондай-ақ сирек операциялық қосулар мен ажыратуларға арналған.
SMART IEK ҚБҚ металл корпустары олардың базасында әртүрлі объектілерді электрмен жабдықтауға арналған енгізу-тарату төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды одан әрі құрастыру үшін қызмет етеді.
ВРУ-2 SMART корпусында жеке есіктері бар екі тәуелсіз бөлім бар. ТЖҚ-ның қолданыстағы схемаларының көпшілігін VRU-2 SMART негізінде құрастыруға болады.
SMART IEK® сериялы ҚБҚ корпустарының артықшылықтары

Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.




Бұл монтаждау кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жетімділік.
Бұл шкафтарды панельдердің бір қатарына қосу мүмкіндігі.

Корпус 630А дейінгі аппаратураға арналған.
- Жабдықты орнатуға арналған екі тәуелсіз бөлім.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Фальш-панельдерді орнату мүмкіндігі.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Керек-жарақтарды әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енде (25 мм қадам) және биіктікте (25 мм қадам) орнату мүмкіндігі.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алынбалы бүйірлік панельдер орнату кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Ауыстырылатын есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Есіктегі жерге тұйықтау шпилькалары.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток | 630 А |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 1800 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Иә |
| Салмақ | 67,3 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Шағыр |
| Орнату түрі | Едендік |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | I |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме | 102 келі |
| Пайдалану температурасы | -40…40 °C |
| Модульдер саны | - |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың есігінің немесе қақпағының қалыңдығы | 1,4 мм |
| Қақпақтың пішіні | Жоқ |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
Логистикалық параметрлер
| Жеке | Көлік | |
| Саны | 1 | 1 |
| Өлшем бірліктері | дана | дана |
| Қаптама түрі | КЕҢІРДЕК ҚОРАП | КЕҢІРДЕК ҚОРАП |
| Қаптама материалы | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН | ҮШ ҚАБАТТЫ ГОФРОКАРТОН |
| Штрих-код | 4606056461848 | 4606056461848 |
| Брутто салмағы, кг | 53.2 | 53.2 |
| Көлемі, м^3 | 0.212058 | 0.212058 |
| Ұзындығы, см | 187 | 187 |
| Ені, см | 81 | 81 |
| Биіктігі, см | 14 | 14 |
| Ақпаратты салу тәсілі | Стикерге | Стикерге |
Жинақтау
Есігі бар жақтау - 1 дана.
Артқы қабырға - 1 дана.
Тұтастырма - 4 дана.
Төбесі - 1 дана.
Түбі - 1 дана.
Құлып - 3 дана.
Жабдықтар.
Монтаждау жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
Төлқұжат - 1 дана.
Бүйірлік панельдер жинаққа кірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Еден |
| Максималды рұқсат етілген статикалық жүктеме | 102 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1800 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Салмақ | 57.2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есікті оң және сол жаққа ілу мүмкіндігі | Иә |
| Монтаждық бағыттағыштардың тереңдігін реттеу мүмкіндігі | Иә |
| Алынбалы шкаф негізі | Иә |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Бөлшектелген түрде |
- Бағасы: 300 331 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация Рама с дверью - 1 шт. Стенка задняя - 1 шт. Стяжка - 4 шт. Крыша - 1 шт. Дно - 1 шт. Замок - 3 шт. Метизы. Инструкция по монтажу - 1 экз. Паспорт - 1 экз. Боковые панели в комплект не входят.

